22. december 2020

Veseli nas, da se je, kljub težki situaciji v svetu in naši državi, kjer je večina športnih dejavnosti, razen vrhunskih športnikov in profesionalcev ustavljena, v nedeljo, 13.12.2020 odvijalo največje mednarodno inkluzivno tekmovanje v parakarateju.

Organizator, belgijska zveza (Inclusiv Karate Federation) je po zbranih prijavah, ocenah sodnikov in končanem tekmovanju, na spletu objavila vse posnetke nastopajočih in predstavila njihove nastope, ocene in razvrstitve. Prvega tovrstnega tekmovanja, ki se ga je v 26 različnih kategorijah udeležilo 206 tekmovalcev, iz 17 evropskih držav, se je udeležil tudi član SZTK Nik Sejdiji, član Karate šole KIMON iz Ljubljane in v svoji kategoriji, med devetimi konkurenti, osvoji 1. mesto. Želje po napredku in vložen trud so v enajstih letih Niku pripomogli, da je iz malega začetnika zrasel tudi v aktualnega državnega prvaka Slovenije v parakarateju za leto 2019.

V teh časih, ki za Nika in trenerja Bojana Marinčka, niso vedno postlani z rožicami, smehom in zabavo, temveč zahtevajo veliko dela, truda in pomoči staršev, ki skrbita za to, da kljub težki situaciji, s skupnimi močmi orjejo ledino in dosegajo zavidljive rezultate. S tem se nedvomno, tako doma kot tudi v svetu, karate promovira ne samo kot borilna veščina, temveč tudi vadba za vsakogar, ki si želi ohraniti dobro zdravje, izboljšati svoje psihofizične sposobnosti in nenazadnje poskrbeti za dobro počutje.

ISKRENE ČESTITKE!

4. januar 2021

VOŠČILO

V letu, ki se je izteklo, smo uspeli prebuditi in aktivirati energije združevanja in napredka.

Z močno željo po enotnosti  - in hkrati prepoznani raznolikosti - našega športa in veščine, ki nam omogoča napredek in razvoj panoge, smo v duhu...

20. december 2020

Danes je potekal 3. on-line ITKF seminar, tokrat z vsebino Hara Woman Commission. Če ste zamudili dogodek v živo, si ga lahko vedno pogledate na https...

3rd ITKF Global Seminar

14. december 2020

Olimpijski Komite Slovenije je, skladno z izrednimi razmerami COVID-19, ki so močno zarezale v športne aktivnosti, objavil dopis slovenskim občinam, v katerem sporoča, da se vsem obstoječim registriranim športnikom, ki niso imeli opravljenega...

www.eglasnik.si

11. december 2020

V nedeljo se bodo predstavniki SZTK udeležili prve virtualne ITKF skupščine. Na sliki sta Predsednik ITKF Gilberto Gartner in Podpredsednik SZTK Roman Pavlovič, ki sta se srečala na prejšnji skupščini v Braziliji točno pred enim letom, ko je svet...

24. oktober 2020

Povezava za ogled ITKF globalnega seminarja.

ITKF - International Traditional Karate Federation

14. oktober 2020

Spet globalen ITKF seminar, tokrat zelo praktičen! 🥋🥋🥋🥋🥋

5. oktober 2020

Na spodnji povezavi smo objavili posodobljen koledar aktivnosti SZTK do konca 2020. Kljub izrednim razmeram načrtujemo kar nekaj aktivnosti na zveznem, evropskem in svetovnem nivoju. Nekatere aktivnosti bodo on-line, za nekatere pa upamo, da jih...

Koledar | Slovenska Zveza Tradicionalnega Karateja SZTK

2. oktober 2020

International Traditional Karate Federation - ITKF

V pričakovanju!!!

2. oktober 2020

ITKF je objavil že tretji newsletter. Tudi tokrat prinaša zanimivo branje o dogodkih in razmišljanjih v družini tradicionalnega karateja.

25. september 2020

Kriza s COVID-19 je prizadela vse dele družbe, tako tudi klube - člane SZTK. V smeri podpore delovanja našim klubom smo se na Izvršnem odboru SZTK odločili, da vsem klubom, ki so plačali tako klubsko članarino kot tudi članarino za posameznike -...