15. junij 2019

Danes smo zaključili še z zadnjimi našimi nastopi na 34. EVROPSKEM PRVENSTVU. Reprezentanti so se potrudili po najboljših močeh, imeli so veliko močne konkurence, pridobili pa smo tudi nekaj odličij:
- Natali Sedmak 3. mesto v kati mlajše članice,
- Anika Sedmak 3. mesto v kati mladinke,
- Lana Grbić 3. mesto v FU-KOGO mlajše članice,
in Rebeka Oblak, Natali Sedmak in Anika Sedmak 2. mesto v kati team v mlajših članicah.
Čestitamo reprentantom!

Jutri sledijo še nastopi seniorjev in veterani, skupaj si jih bomo ogledali in se tudi kaj novega naučili.

5. julij 2020

Bravo, Spase! Tudi mi smo ponosni nate!

Струмичанецот Спасе Стојанов освен во Кати стана Државен првак и во Фукуго – докторантот по фармација успеси реди и во Словенија

3. julij 2020

Še nekaj slik z zaključnega srečanja KK Grade ter polaganja izpitov 2020.

Foto: Miha Kralj

3. julij 2020
KK Grade izpiti 2020

Corona kriza je globoko vplivala na delovanje članov SZTK. Vsak se je odzval malo drugače in iskal načine, da bi svojim članom vseeno omogočil kvalitetne vsebine in rast.

Karate klub Grade se je v času krize s svojimi člani preselil na prosto in...

2. julij 2020

FKT Budo France - Fédération de Karaté Traditionnel

ITKF organizira Online sodniški seminar in Online tekmovanje v katah. Prisrčno vabimo vse sodnike in člane, da si podrobnosti preberejo na spodnjih povezavah.

23. junij 2020

Nekaj pomembnih informacij svetovne zveze ITKF. Za nas najbolj aktualna je, da se zaradi negotovosti, povezanih s Corona virusom, letošnje Evropsko prvenstvo prelaga na naslednje leto.

17. maj 2020

Obvestilo glede ukrepov Covid-19!

S 23.5. se sproščajo tudi športna rekreacija, šport študentov, šport starejših. Vadba bo lahko za vse potekala tako v notranjih, kot v zunanjih športnih objektih ter površinah za šport v naravi (tudi v šolskih...

Sproščanje ukrepov (COVID-19) | www.nijz.si

16. maj 2020

Kiai je vokalizacija namere in zunanja pojava notranje ki energije. Izhaja iz središča telesa ter skozi izdih usmerja in krepi stabilnost in odločnost izvedbe giba.

15. maj 2020

Kime je zaključek udarca z jasnim namenom, odločnostjo in fokusom ob istočasnem hitrem krčenju mišičnih skupin, ki sodelujejo pri izvedeni tehniki in pri stabilizaciji ter pritisku na podlago.

15. maj 2020

Cornel Musat, vrhunski tekmovalec in trener tradicionalnega karateja iz Romunije, je podelil svoja razmišljanja v zanimivem intervjuju.

World karate legend preaches union of all countries and predicts major achievements for ITKF | Revista Budô

9. maj 2020

Spoštovani karateisti in klubi, člani SZTK!

V mesecu maju smo načrtovali izvedbo 17. Državnega prvenstva SZTK 2020. Zaradi ukrepov za omejitev širjenja virusa Covid-19 in omejitve tekmovanj, bomo državno prvenstvo prestavili na jesenski termin. O...