9. maj 2020

Spoštovani karateisti in klubi, člani SZTK!

V mesecu maju smo načrtovali izvedbo 17. Državnega prvenstva SZTK 2020. Zaradi ukrepov za omejitev širjenja virusa Covid-19 in omejitve tekmovanj, bomo državno prvenstvo prestavili na jesenski termin. O natančnem datumu vas bomo še obvestili.

Želimo vam, da čimprej začnete trenirati v svojih klubih in se čim bolje pripravite na tekmovanje.

IO SZTK

4. marec 2021

ITKF je objavil zelo zanimiv intervju s predstavniki SZTK, kjer lahko preberete nekaj o naši zgodovini, spoznate vrednote in koncepte našega trenutnega delovanja ter vizijo našega delovanja na področju razvoja karateja, tako v Sloveniji, kot tudi...

Slovenian karate stands out for its innovative management model with emphasis on volunteering | ITKF

26. februar 2021

Vlada Republike Slovenije je na 59. redni seji, 24. 2. 2021 sprejela Odlok o spremembah in dopolnitvah Odloka o začasnih omejitvah pri izvajanju športnih programov ter ga 25. 2. 2021 objavila v Uradnem listu Republike Slovenije.

Spremembe in...

25. februar 2021

Z veliko žalostjo vas obveščamo, da nas je zapustil mojster Watanabe.

Iskreno sožalje družini, svojcem ter Brazilski Zvezi Tradicionalnega Karateja.

20. februar 2021

Vlada Republike Slovenije je na 58. redni seji, 17. 2. 2021 sprejela Odlok o spremembah in dopolnitvah Odloka o začasnih omejitvah pri izvajanju športnih programov ter ga 18. 2. 2021 objavila v Uradnem listu Republike Slovenije. Spremembe in...

17. februar 2021

OKS je pripravil predstavitve in priporočila za varno izvedbo športne vadbe s trenutnimi omejitvami in odloki!

Predstavitev na temo odpiranje športa - tekmovalni šport

7. februar 2021

Tokuhisa Takashi Karate Dojo

V veliko čast je bilo prisostvovati tako veličastnem trenutku. Shihan Tokuhisa Takashi s svojo prisotnostjo v  Sloveniji tudi danes, po 50 letih, nesebično deli znanje in modrosti.

Tako osebno kot v Slovenski zvezi tradicionalnega karateja - SZTK v...

4. februar 2021

Tokuhisa Takashi Karate Dojo

Shihan Takashi nas vedno uči. Prva lekcija je sama kata, veliko pomembnejša lekcija pa je, da ni pomembno, katero kato delaš, ampak KAKO. Hvala!

3. februar 2021

SLOVENSKA ZVEZA TRADICIONALNEGA KARATEJA PREJELA CERTIFIKAT ZANESLJIVE ORGANIZACIJE 2020

SZTK je dne 11.12.2020 prejela certifikat družbe Company Wall Business za leto 2020 kot ZAUPANJA VREDNA ORGANIZACIJA v Sloveniji.

Naše dolgoletno uspešno in...

4. januar 2021

VOŠČILO

V letu, ki se je izteklo, smo uspeli prebuditi in aktivirati energije združevanja in napredka.

Z močno željo po enotnosti  - in hkrati prepoznani raznolikosti - našega športa in veščine, ki nam omogoča napredek in razvoj panoge, smo v duhu...

22. december 2020

Veseli nas, da se je, kljub težki situaciji v svetu in naši državi, kjer je večina športnih dejavnosti, razen vrhunskih športnikov in profesionalcev ustavljena, v nedeljo, 13.12.2020 odvijalo največje mednarodno inkluzivno tekmovanje v parakarateju.

...