25. marec 2020

European Traditional Karate Federation ETKF

Modri nasveti in strokovna priporočila za karateiste od zdravnika, predsednika ETKF in predsednika Medicinske komisije ITKF Dr. Vladimira Jorge.

12. april 2021

Obveščamo vas, da je Vlada RS na včerajšnji seji obravnavala spremembe in dopolnitve odlokov, ki določajo omejitve zaradi zajezitve in obvladovanja epidemije COVID-19.

Omejitve, ki neposredno ali posredno vplivajo na izvajanje športno gibalne...

www.eglasnik.si

8. april 2021

V teh korona časih nas karateiste razveseli vsaka ponujena možnost za trening in napredek, če pa se lahko učimo od ITKF svetovnega prvaka, te priložnosti zagotovo ne smemo zamuditi.

Urugvajska zveza tradicionalnega karateja nas vabi, da se v petek,...

31. marec 2021

Z veseljem smo od International Traditional Karate Federation - ITKF že osemnajsto leto prejeli Certifikat o polnopravnem članstvu kot edina organizacija iz Slovenije.

V izogib nesporazumom in dezinformacijam je pomembno poznati Statut organizacije,...

29. marec 2021

Zaradi zaostrene epidemiološke situacije se je Vlada RS na seji odločila za zaprtje države od 1. do vključno 11. aprila. Zaprtje države je vladi predlagala svetovalna skupina pri ministrstvu za zdravje zaradi vnovičnega hitrega naraščanja okužb, ki...

18. marec 2021

Nik Sejdiji že vrsto let, kljub velikim oviram na življenjski poti, trenira karate pri mojstru Bojanu Marinčku. In ne le trenira, pri tem je tudi zelo uspešen - tako osebnostno, kot tudi tekmovalno.

Marčevska revija "Ljubljana" nam predstavi Nika in...

18. marec 2021

Z velikim ponosom objavljamo, da je naš član Bojan Marinček dobil nagrado za 30-letno amatersko delo v športu s strani Športne zveze Ljubljanje in MO Ljubljana.

Bojan je prek 30 let dejaven pri razvoju karateja v Sloveniji. Posveča se parakarateju –...

4. marec 2021

ITKF je objavil zelo zanimiv intervju s predstavniki SZTK, kjer lahko preberete nekaj o naši zgodovini, spoznate vrednote in koncepte našega trenutnega delovanja ter vizijo našega delovanja na področju razvoja karateja, tako v Sloveniji, kot tudi...

Slovenian karate stands out for its innovative management model with emphasis on volunteering | ITKF

26. februar 2021

Vlada Republike Slovenije je na 59. redni seji, 24. 2. 2021 sprejela Odlok o spremembah in dopolnitvah Odloka o začasnih omejitvah pri izvajanju športnih programov ter ga 25. 2. 2021 objavila v Uradnem listu Republike Slovenije.

Spremembe in...

25. februar 2021

Z veliko žalostjo vas obveščamo, da nas je zapustil mojster Watanabe.

Iskreno sožalje družini, svojcem ter Brazilski Zvezi Tradicionalnega Karateja.

20. februar 2021

Vlada Republike Slovenije je na 58. redni seji, 17. 2. 2021 sprejela Odlok o spremembah in dopolnitvah Odloka o začasnih omejitvah pri izvajanju športnih programov ter ga 18. 2. 2021 objavila v Uradnem listu Republike Slovenije. Spremembe in...