20. februar 2020

POMLAJENA IZBRANA VRSTA SZTK

Izbrana vrsta SZTK, se je že tradicionalno udeležila 43. mednarodnega S.K.I.F. KARATE-DO turnirja "Pokal Ruše 2020". Tokrat se je turnirja udeležila nekoliko pomlajena izbrana vrsta SZTK in se preizkusila na dokaj zahtevnem turnirju, imeli pa smo tudi najstarejšega tekmovalca Sergeja Doboviška. Na turnirju je sodelovalo preko 450 karateistov iz sedmih držav in sicer tekmovalci iz Srbije, Ukrajine, Romunije, Češke, Bosne in Hercegovine, Nemčije in Slovenije. Iz SZTK se je turnirja udeležilo 40 karatek in med njimi so imeli tudi dva para karateista. skupaj so osvojili: 6 zlatih odličji, 4 srebrne in 4 bronastih medalj. Videli smo veliko dobrih nastopov v katah in tudi v odličnih borbah, kjer so se nekateri naši karateisti prvič borili v prostih borbah.
Med častnimi gosti in govorniki je bil tudi g. Marko MITROVIČ - član izvršnega odbora KZS, član izvršnega odbora ZKOS in predsednik SZTK.

Izbrano vrsto SZTK so zastopali:
- Barbara Gavran 1. mesto v kati,
- Lana Križman 1. mesto v kati,
- Eva Griparič 1. mesto v kati pri članicah in 1. mesto v kati pri mladinkah,
- Jernej Muženič 1. mesto v kati,
- Jože Primc 1. mesto v kati,
- Lana Lenarčič 2. mesto v kati,
- Jure Božič 2. mesto v kati,
- Nik Sejdiji 2. mesto v kati,
- Mila Mitrovič 2. mesto v kati,
- Dunja Jeremič 3. mesto v kati,
- Gabrijel Vatovec 3. mesto v kati,
- Sergej Dobovišek 3. mesto v kati,
- Kristjan Peršin 3. mesto v kati,

in Naja Metelko, Gaja Majkić, Lea Balta, Zarja Lah, Pia Gorenšek, Kaja Petrovčič Štempelj, Lucija Leben, Lea Križman, Nai Sever, Enej Slaviček, Jakob Šramel, Filip Gavran, Rok Malavašič, Jošt Zajc, Matic Jambrovič, Lan Sever, Matej Gros, Vid Belcijan Štok, Rodion Krantov, Jure Fele, Samuel Aluisi Škarja, Grad Daniel, Eric Aluisi Škarja, Patrik Peršin, Bor Valek, Jure Oblak in Mitja Dobovišek.

11. september 2020

Obvestilo o Licenčnem seminarju!

Karate zveze Slovenije razpisuje 2. licenčni seminar za strokovne delavce v karateju. V skladu z določbami Zakona o športu ter Pravilnika o tehnični komisiji Karate zveze Slovenije je seminar obvezen za vse strokovne...

11. september 2020

Sobotni ITKF seminar lahko vsi spremljate na https://youtu.be/U96ck2QAIwk .

Slovenska časovnica je zamaknjena za 5 ur, prvo predavanje bo v soboto ob 14:00 po slovenskem času. Vabljeni k ogledu!

ITKF Global Seminar 2020

8. september 2020

Urnik tem sobotnega ITKF on-line seminarja. Vsi člani SZTK ste prisrčno vabljeni. Povezava bo objavljena pred seminarjem.

1. september 2020

ITKF bo 12.9.2020 organiziral globalni on-line seminar, ki je v Sloveniji namenjen vsem registriranim članom SZTK. Seminar v skupnem trajanju 6 ur se bo posvečal principom tradicionalnega karateja, tehničnim osnovam ter vplivu vadbe tradicionalnega...

29. julij 2020

Corona kriza je globoko vplivala na delovanje karateja, vendar se SZTK aktivno trudi tudi v tem težkih časih:
imeli smo razširjeno sejo IO SZTK, kjer se je razpravljajo o tekočih in strateških usmeritvah SZTK v letu 2020.

Zelo aktivno pa participira...

5. julij 2020

Bravo, Spase! Tudi mi smo ponosni nate!

Струмичанецот Спасе Стојанов освен во Кати стана Државен првак и во Фукуго – докторантот по фармација успеси реди и во Словенија

3. julij 2020

Še nekaj slik z zaključnega srečanja KK Grade ter polaganja izpitov 2020.

Foto: Miha Kralj

3. julij 2020
KK Grade izpiti 2020

Corona kriza je globoko vplivala na delovanje članov SZTK. Vsak se je odzval malo drugače in iskal načine, da bi svojim članom vseeno omogočil kvalitetne vsebine in rast.

Karate klub Grade se je v času krize s svojimi člani preselil na prosto in...

2. julij 2020

FKT Budo France - Fédération de Karaté Traditionnel

ITKF organizira Online sodniški seminar in Online tekmovanje v katah. Prisrčno vabimo vse sodnike in člane, da si podrobnosti preberejo na spodnjih povezavah.

23. junij 2020

Nekaj pomembnih informacij svetovne zveze ITKF. Za nas najbolj aktualna je, da se zaradi negotovosti, povezanih s Corona virusom, letošnje Evropsko prvenstvo prelaga na naslednje leto.