20. februar 2020

POMLAJENA IZBRANA VRSTA SZTK

Izbrana vrsta SZTK, se je že tradicionalno udeležila 43. mednarodnega S.K.I.F. KARATE-DO turnirja "Pokal Ruše 2020". Tokrat se je turnirja udeležila nekoliko pomlajena izbrana vrsta SZTK in se preizkusila na dokaj zahtevnem turnirju, imeli pa smo tudi najstarejšega tekmovalca Sergeja Doboviška. Na turnirju je sodelovalo preko 450 karateistov iz sedmih držav in sicer tekmovalci iz Srbije, Ukrajine, Romunije, Češke, Bosne in Hercegovine, Nemčije in Slovenije. Iz SZTK se je turnirja udeležilo 40 karatek in med njimi so imeli tudi dva para karateista. skupaj so osvojili: 6 zlatih odličji, 4 srebrne in 4 bronastih medalj. Videli smo veliko dobrih nastopov v katah in tudi v odličnih borbah, kjer so se nekateri naši karateisti prvič borili v prostih borbah.
Med častnimi gosti in govorniki je bil tudi g. Marko MITROVIČ - član izvršnega odbora KZS, član izvršnega odbora ZKOS in predsednik SZTK.

Izbrano vrsto SZTK so zastopali:
- Barbara Gavran 1. mesto v kati,
- Lana Križman 1. mesto v kati,
- Eva Griparič 1. mesto v kati pri članicah in 1. mesto v kati pri mladinkah,
- Jernej Muženič 1. mesto v kati,
- Jože Primc 1. mesto v kati,
- Lana Lenarčič 2. mesto v kati,
- Jure Božič 2. mesto v kati,
- Nik Sejdiji 2. mesto v kati,
- Mila Mitrovič 2. mesto v kati,
- Dunja Jeremič 3. mesto v kati,
- Gabrijel Vatovec 3. mesto v kati,
- Sergej Dobovišek 3. mesto v kati,
- Kristjan Peršin 3. mesto v kati,

in Naja Metelko, Gaja Majkić, Lea Balta, Zarja Lah, Pia Gorenšek, Kaja Petrovčič Štempelj, Lucija Leben, Lea Križman, Nai Sever, Enej Slaviček, Jakob Šramel, Filip Gavran, Rok Malavašič, Jošt Zajc, Matic Jambrovič, Lan Sever, Matej Gros, Vid Belcijan Štok, Rodion Krantov, Jure Fele, Samuel Aluisi Škarja, Grad Daniel, Eric Aluisi Škarja, Patrik Peršin, Bor Valek, Jure Oblak in Mitja Dobovišek.

24. oktober 2020

Povezava za ogled ITKF globalnega seminarja.

ITKF - International Traditional Karate Federation

14. oktober 2020

Spet globalen ITKF seminar, tokrat zelo praktičen! 🥋🥋🥋🥋🥋

5. oktober 2020

Na spodnji povezavi smo objavili posodobljen koledar aktivnosti SZTK do konca 2020. Kljub izrednim razmeram načrtujemo kar nekaj aktivnosti na zveznem, evropskem in svetovnem nivoju. Nekatere aktivnosti bodo on-line, za nekatere pa upamo, da jih...

Koledar | Slovenska Zveza Tradicionalnega Karateja SZTK

2. oktober 2020

International Traditional Karate Federation - ITKF

V pričakovanju!!!

2. oktober 2020

ITKF je objavil že tretji newsletter. Tudi tokrat prinaša zanimivo branje o dogodkih in razmišljanjih v družini tradicionalnega karateja.

25. september 2020

Kriza s COVID-19 je prizadela vse dele družbe, tako tudi klube - člane SZTK. V smeri podpore delovanja našim klubom smo se na Izvršnem odboru SZTK odločili, da vsem klubom, ki so plačali tako klubsko članarino kot tudi članarino za posameznike -...

16. september 2020

V Kopru se je sestala razširjena sestava Izvršnega odbora SZTK s fokusom na dolgoročne strateške usmeritve zveze. Vsi zdravi, vsi v pričakovanju jesenskega zagona 🥋 aktivnosti.

16. september 2020

Poziv vsem karateistkam SZTK - kontaktirajte Giordano in sooblikujte še boljše pogoje za ženske v karateju.

11. september 2020

Obvestilo o Licenčnem seminarju!

Karate zveze Slovenije razpisuje 2. licenčni seminar za strokovne delavce v karateju. V skladu z določbami Zakona o športu ter Pravilnika o tehnični komisiji Karate zveze Slovenije je seminar obvezen za vse strokovne...

11. september 2020

Sobotni ITKF seminar lahko vsi spremljate na https://youtu.be/U96ck2QAIwk .

Slovenska časovnica je zamaknjena za 5 ur, prvo predavanje bo v soboto ob 14:00 po slovenskem času. Vabljeni k ogledu!

ITKF Global Seminar 2020